Today?Tomorrow?

29. ledna 2010 v 14:08 | Kini |  Když barvy kolem mě blednou
Foceno a děláno z nudy...

Přijde mi dobrý začít článek fotkou.I když ta fotka nemá smysl stejně jako tento článek.
Můj optimismus a dobrá nálada mě ještě stále neopustila.Čím víc nad tí dumám a propočítávám, kdy mě přepadne ta,, špatná" nálada a opustí mě tahle ,,dobrá" nálada tak jsem blíž stále k té ,,špatné" náladě.Což nehci.Ale všechno hezký jednou končí.

Při zjištění, že komentáře nejsou a nejspíš ani nebuduou jsem se zachovala jako trapka.Hledala jsem blogy a psala trapné komentáře, za což se stydím.Jen jsem chtěla větší návštěvnost a aspoň nějaký komentář.Při tomto trapárenstvi jsem zjistila jak je to ,,tady" udělaný...
Znám blog jedný holky, která nádherně umělecky píše, ale na její blog nikdo nechodí(tou holkou nemyslím sebe:D)Je mi jí líto.Má takovej nádhernej talnet pro články.Ale lidi víc zajímají blogy,kde je sposta celberit atd...Což je škoda, protože jsou některý fakt zajímavý.

Vysvědčení...Nebyla jsem z něho nějak odvařená, ale když jsem slyšela chválu ostatních(doufám, že upřímnou) uvědomila jsem si, že se neučím pro sebe jak bych asi správně měla, ale pro ně.Pro lidi, kterým na mě záelží.Prpo jejich úsměvy a laskavá slova.Snad mi to vydrži takovýhle nadhled i do druhého pololetí.
A je to tady.Dopsala jsem článek a dumala do jakýho dám rubriky...Z těch dvou mám fakt na výběr:DPrvně jsem to měla Vidím to růžově, ale teď zjišťuju, že by to bylo lepší Když barvy kolem mě blednou, protože ta obávaná ,,špatná" nálada přišla:(To bude tou nudou...:(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama