Únor 2010

Snad bude brzy úsměv

26. února 2010 v 22:35 | Kini |  Nezapomenutelné
Je mi fajn.Moje problémy se zdají malé.Slunko začalo svítit, bude brzy jaro.Těším se až budu trhat bledulky:)Až bude vzduch nasátý jarem.Na to se těším.Víkend vypadá nudně.
...
Chci se svřit s jedním nezapomenutelným okamžikem, kterým mě poznamenal.
...
Sestry nejlepší kamrádka má rakovinu nějakých uzlin.Leží na onkologickém oddělení v Brně.Jelikož jsme jeli do Brna tak jsme se u ní stavili.Do jejího pokoje můžou poze dva lidé.Když jsem ji viděla nepoznala jsem ji.Jí asi bylo teď ukradené, že kaštanové vlasy zmizely, ale potlačovala děsnou bolest.Byla na posteli schoulená, né schopna mluvit.Chtělo se mi brečet.Najednou jsem í neměla co říct.V ducu mi šrotovalo jak dát někomu naději, když vy sami žádnou nemáte?Nechtěla jsem se na ni dívat, protože pak bych se neudržela a tak jsem zvolila dívání se z okna.Ptala jsem se sma sebe proč ona?proč ona, co už má život těžkej i bez toho?...Sice neumře, ale zapatí za život krutou daň.
...
Byl to zážitek, který mi i teď vhání slzy do očí.Chci aby doufala v lepší zitřek, chci jí vidět smát se. protože i když se to nezdá když není úsměv u osoby, která ho měla vždy tak se ztráci i vám úsměv.
Snad i ona bude mít brzy úsměv na tváři:)


Requiem za sen

10. února 2010 v 11:50 | Kini |  Nezapomenutelné
Zatím mě žádný film v roce 2010 nepoznamenal jako Requiem za sen.
...
Jde o příběh čtyř lidí, kteří se snaží mít lepší život. A čím více se snaží, tím více si ho ničí. Jde o kluka, jeho mámu, kamaráda a přítelkyni. Bolestnou a ničivou realitu řeší útěkem do snů.
...
Film je hlavně zaměřen na drogy a závislost.Je velmi sestříhaný.Dokonalé herecké výkony.
...
Na film jsem se chtěla kouknout, protože jsem o něm četla na blogu jedné holky a jejími slovy mě naprosto zaujal.Byl sice ve velmi špatně kvalitě, ale i tak to bylo dokonalé.Měla jsem u toho zvláštní pocity.Husí kůži, neodvážila jsem se pohnout.Myslela jsem, že se na konci filmu rozbrečím, ale byla jsem děsně stuhlá.Když jsem vypínala PC a šla spát tak jsem nad tím přemýšlela.Proč to dopadlo jak to dopadlo.Koho to byla chyba.Je to sice perfektní film, ale vidět znova bych ho nechtěla.Né proto, že by se mi nelíbiol, ale protožeu ž nechci vidět tu krutou skutečnost...
...

Filmem doprovázela tato úžasná hudba...


Ubohá a trapná vzpomínka

3. února 2010 v 18:55 | Kini |  Nezapomenutelné
Každý má svůj sen.Jako malé děti jste třeba chtěli létat a mít různé nadpřirozené schopnosti.Pak v pubertě by jste chtěli samé moderní vymoženosti.Až dospějete je už jakákoliv volba.Já mám to štěstí že jsem teď v pubertě a vím přesně co chci.Chci vrátit čas vím ,že mám být ráda ,že jsem se poučila ze svých minulých chyb jenže to nejde.Udělala jsem jich tolik.Ne třeba jako chyby v písemkách ,ale to co řeknu ublížilo už spoustě lidí.Vždycky večer když usínám sním že se vrátím v čase .To nejde a nikdy nepůjde.


Já prosím a doufám !

Napsáno:9. 10. 2008

Přesně takovouhle blbost jsem měla napsanou ve wordu.Myslela jsem si kdoví jak je to dobrý a navivně jsem si myslela, že se ten čas opravdu vrátí, že mé přání někdo vyslyší.Achh navíc jsem si myslela, že mám totální pravdu a že jsem děsně inteligentní.Nejradši bych si za to vrazila.
Teď se tomu směju a stydím se, za to co jsem napsala.A za ten obrázek :D Prostě jsem zadala na Googlu! (deviantart mi asi nic neříkalo) tvůj sen a vyejl mi tenhle obrázek.Já ho stáhla aniž bych tušila kdo je Jayk3M a že zpívá.Neznala jsem v té době ani Malou prodavačku zápalek takže jsem byla hodně demantní.Pamatuju si, že když jsem to psala tak jsem u toho brečela, jelikož mi někdo řekl něco co mě ranilo.Ale teď už dost kritizování, teď přejdu k důvodu proč jsem to sem dala.

To protože se mé ,,hlavní" přání o kterém tam furt píšu chci pořád.Chci pořád vrátit čas.Hrozně moc, ale teď už vím na 100%, že mé přání nikdo nevyslyší a už vůbec nevyplní.Za ty dva roky už jsem jakoby ,,dospěla" a už přestávám věřit, že je někdo, něco co dokáže vyslyšet lidkské touhy a třeba je i splnit.Vím ale jedno, že nepřestanu chtít vrátit čas a že si třeba někdy před spaním budu přát a snít o tom jaké by to bylo:)Jinak tu kravinu co jsem sem dala vymažu a jediná vzpomínka na ni bude tady...