Snad bude brzy úsměv

26. února 2010 v 22:35 | Kini |  Nezapomenutelné
Je mi fajn.Moje problémy se zdají malé.Slunko začalo svítit, bude brzy jaro.Těším se až budu trhat bledulky:)Až bude vzduch nasátý jarem.Na to se těším.Víkend vypadá nudně.
...
Chci se svřit s jedním nezapomenutelným okamžikem, kterým mě poznamenal.
...
Sestry nejlepší kamrádka má rakovinu nějakých uzlin.Leží na onkologickém oddělení v Brně.Jelikož jsme jeli do Brna tak jsme se u ní stavili.Do jejího pokoje můžou poze dva lidé.Když jsem ji viděla nepoznala jsem ji.Jí asi bylo teď ukradené, že kaštanové vlasy zmizely, ale potlačovala děsnou bolest.Byla na posteli schoulená, né schopna mluvit.Chtělo se mi brečet.Najednou jsem í neměla co říct.V ducu mi šrotovalo jak dát někomu naději, když vy sami žádnou nemáte?Nechtěla jsem se na ni dívat, protože pak bych se neudržela a tak jsem zvolila dívání se z okna.Ptala jsem se sma sebe proč ona?proč ona, co už má život těžkej i bez toho?...Sice neumře, ale zapatí za život krutou daň.
...
Byl to zážitek, který mi i teď vhání slzy do očí.Chci aby doufala v lepší zitřek, chci jí vidět smát se. protože i když se to nezdá když není úsměv u osoby, která ho měla vždy tak se ztráci i vám úsměv.
Snad i ona bude mít brzy úsměv na tváři:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama