Životu lze porozumět jen zpětně, ale musí se žít kupředu

17. srpna 2010 v 19:42 | Kini |  Nezapomenutelné
Je to tak směšné a ubohé...Co?To že vždycky napíšu článek jak mě nikdo nemá rád a po delší době přibyde další článek o tom jak mám skvělý kámoše a jak je důležitej úsměv.Jsem trapná, ale naštěstí jsem si to uvědomila takže vynechám článek na téma nikdo mě nemá rád.Budu psát o nečem co mě přeneslo do jine reality.Byly to dva filmy.Oba dva se špatným koncem, ale líbily se mi a nebudu lhát, že jsem u obouch nebrečela jak želva.

Podivný příběh Benjemina Buttona
Mám rádá Brada Pitta je vážně hezkej:DAle tenhle film byl tak podivný.Mráz po zádech a slzy na tvářích mě u toho doprovázeli.Bylo to zvláštní a přitom kouzelné.

...
V tomto filmu online se setkáte s nádherným a ženami oblíbeným Bradem Pittem. Jako hlavní hrdinku uvidíte překrásnou Cate Blanchett. Je to nádherný snímek o lásce dvou lidí, kteří jsou tak trochu jiní a nemohou proto strávit celý život spolu. Podivuhodný Benjamin Button má zvláštní nemoc, narodil se starý a mládne...Daisy je jako my všichni a stárne. Tito dva lidé se v tomto filmu online zdarma setkají jen na část života, který spolu prožijí šťastně. Bohužel spolu nemohou být navěky...
ur


Je to i můj život
Brečela jhsem od začátku do konce.Bylo to tak smutně upřímný.Já bych nedokázala být tak silná jako ti lidi v tom filmu.

...

V hlavních rolích uvidíte Abigail Breslin jako Annu, Sofia Vassilieva jako Kate, se narodila proto, aby zachránila svou starší sestru Kate, dále Alec Baldwina a Cameron Diaz. Anna se narodila s jednoznačným osudem, má zachránit svou sestru. Té diagnostikovali leukémii už ve dvou letech života. Anna pro svou sestru udělala maximum. Darovala ji svou krev, kostní dřeň, podstoupila spoutu procedur, ale nemoc se její sestře opět a znova vrací. Kate už selhaly i játra a ve svých třinácti letech to vypadá že umírá. Zhlédněte online tento film zdarma zde...
áoo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nervous Lady | 15. listopadu 2010 v 17:25 | Reagovat

Film Je to i můj život je vážně krásnej. Knížka je ovšem naprosto úžasná, s filmem se to nedá srovnat, hlavně ta knížka dopadne jinak, než ten film :-)

2 paleta-barev | 20. listopadu 2010 v 18:42 | Reagovat

Jej vážně?:)To abych zašla do knihovny;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama